1-11
5-10
6-8
16
4-11
4-10
3-13
4-12_edited
IMG_9550
4-3
4-4
5-4
1-3
2-3
3-4

PIVNICE A SPODNÍ STAVBY

 

Vzhledem k nevýhodám asfaltových a ostatních lepených pásů, jakými jsou zejména nedostatečná zozťažnosť a paropropustnost, velká váha a tím i zatížení av neposlední řadě nespočet spojů a detailů, které jsou vždy nejrizikovějším faktorem na ploše, byl díky novým technologiím vyvinutý systém ALFEMA, který předchází výše uvedeným problémům, schopný nanášení na ploché i tvarované podklady, včetně úžlabí s neomezenými možnostmi tvarování na vertikální prvky.

 

"Tekutá hydroizolace Alfema" (tekutá guma, tekutá dlažba, tekutý plast) je hydroizolační systém propracovaných postupů a technických řešení s použitím italských, kanadských a anglických materiálů, prověřené dlouholetou praxí a množstvím referencí. Vytváří bezespojovou monolitickou hydroizolaci - stříkanou nebo natíráním vodotěsnou střešní membránou s jedinečnými vlastnostmi. Základ systému tvoří jednosložkový materiál tekutá guma vyráběný na základě ojedinělých patentovaných technologií.

 

Uplatnění nachází při opravách a kompletních sanacích zatékajících podkladů, které jsou tvořeny asfaltovými izolačními pásy, modifikovanými asfaltovými pásy, gumovými či PVC fóliemi, trapézovými plechy či sendvičovými panely, ale i při tvorbě nových střech, izolací balkónů a teras, spodních staveb, bazénů, koupelen ... Realizujeme jako lokální opravy, tak i celkové rekonstrukce, které navíc můžeme provést postupně po např. ročních etapách. Technologické řešení Alfema navíc umožnuje opravovat střechy, bez nutnosti demontáže stávajících nefunkčních asfaltových pásů či PVC fólií, což šetří náklady.

 

Materiál lze aplikovat na podklady: dřevo, beton, plech, asfaltové pásy, šindel, fólie, epdm, polystyren, PVC, železné konstrukce, pozinkované materiály, plast, sádrokarton.

 

Obecné použití materiálu ALFEMA: hydroizolace střechy, ploché i šikmé, hydroizolace balkonů, hydroizolace teras, hydroizolace bazénů, hydroizolace různých detailů, hydroizolace spodní stavby, hydroizolace stěn a podlahy, hydroizolace koupelen, bazénů, hydroizolace sprchových koutů, hydroizolace sklepů atď.Hydroizoláciu můžete použít na opravu ale také na novostavbu.

VHODNÉ PRODUKTY PRE IZOLÁCIU PIVNICE A SPODNÝCH STAVIEB online nákup: